Mēbeles

Stradiņa meistardarbnīcā, unikālās masīvkoka mēbeles tiek izgatavotas no rūpīgi atlasītām koka daļām un zāģmateriālu klāsta. Katram izvēlētajam materiālam jābūt iederīgam ozola mēbeles kompozīcijā. Unikalitāti piešķir dabiski veidojušos koka formu izmantošana mēbeles uzbūvē. Kompozīcija tiek veidota sadarbojoties koka formai ar tekstūru, cilvēka sadarbībā ar dabas elementiem. Pēc ozola mēbeles gludi pulēto formu apstrādes ar eļļām un vaskiem, rodas vēlme pieskarties mēbelei un izjust tās formas.

Vadoties no objekta plānotās izmantošanas, tā nozīmes un pasūtītāja vēlmēm, meistardarbnīcā top individuāli projekti – rezultāts – unikālas masīvkoka mēbeles ar “dvēseli” -privātai vai sabiedriskai izmantošanai.

* Izstrādājam un realizējam atsevišķas masīvkoka mēbeles , vai to grupas kopējā telpas interjerā sekojoša pielietojuma telpām: guļamistabām, virtuvēm, viesistabām, priekšnamiem, birojiem, bērnistabām, hallēm, pirtīm, bāriem, restorāniem, ģērbtuvēm.

* Brīvo formu ozola mēbeles ar savām dabiski veidotām formām iederas medību pilīs , vīna pagrabos, biljarda zālēs un atpūtas kompleksos.